Зв'язатися з нами
Проекти

Тахографія

Виклики

Безпека під час вантажоперевезень — питання, яким струбовані не тільки власники вантажів або перевізники, це питання, яке суворо регулюється і контролюється на законодавчому рівні.

Згідно із загальноприйнятою регламенту ЄУТР, водій зобов’язаний дотримуватися тимчасових рамок водіння, роботи і відпочинку, а інформацію необхідно зчитувати з картки водія раз в 28 днів, з пам’яті тахографа раз в 90 днів. Отримані дані повинні зберігаються в архівах компанії протягом календарного року. Під час перевірки ці відомості запитують органи контролю і виписують штраф, якщо вони відсутні.

 

Рішення UMT

Якщо Ваші автомобілі оснащені цифровими тахографами — ми можемо налаштувати віддалене зчитування невидимих даних роботи по тахографам і картам водіїв з відображенням в системі управління автопарком UMT. Тепер ви зможете отримувати доступ до режимів праці і відпочинку ваших водіїв в будь-який час і online вирішувати наступні завдання.


ЗЧИТУВАННЯ ДАНИХ


Тахомодуль системи UMT дозволяє імпортувати файли водія (DDD-файли) на сервер, де згодом завантажені і декодовані файли будуть довгостроково зберігатися. Завантажувати DDD-файли можна як самостійно, так і в автоматичному режимі.

В системі UMT можливо зберігати файли окремо по кожному водію та переглядати докладну інформацію по їх профілях.


АНАЛІЗ РОБОТИ ВОДІЯ

У Тахомодуле аналіз ведеться за такими критеріями, як: водіння, робота, резерв і відпочинок. Дані про активність водія візуально представлені у вигляді «часової шкали», що допомагає легко виділити потрібні періоди.

У модулі відображуються 3 звіти:


1. Активність водія

У цьому режимі дані представлені у вигляді таблиці. При натисканні на дату показуються деталізовані дані по активності водія за вказаний часовий період.

2. Графік активності

В даному режимі відображення, вибраний часовий інтервал розбитий на добу, де на шкалі колірними індикаторами зазначається відповідний тип активності водія.


3. Порушення режиму

Даний звіт є таблицею, в якій представлені такі параметри, як час і дата початку порушення, тип порушення, його короткий опис, а також ступінь значущості.

Обладнання

Що б почати користуватися сервісом віддаленого тахографічного контролю, необхідно встановити телематичний датчик — термінал SmartBox 500 Tacho. У пристрої є дві CAN-лінії, здатні працювати одночасно. Крім віддаленого зчитування даних, ви отримаєте більш широкий перелік стандартних даних: контроль рівня і витрати палива, обороти двигуна, температуру та інші параметри без використання додаткового бортового обладнання.


Термінал SmartBox 500 Tacho

Система управління автопарком

Підключившись до системи управління автопарком UMT, ви отримуєте можливість зв’язати всі дані про роботу вашого автопарку в єдину IТ-екосистему і автоматизувати процеси.

Аналізуючи ці показники, ми знаходимо можливості зростання вашого бізнесу і впроваджуємо їх. На виході ви отримуєте конкретні фінансові ефекти за рахунок скорочення витрат на утримання автопарку, мінімізації ручної роботи і більш економної експлуатації техніки.


Система управління автопарком UMT

Тахомодуль

Проблеми

Проблеми і рішення

Складний і незручний механізм зчитування і аналізу даних з тахографів

Встановлення Тахомодуля системи управління UMT

Проблема

Рішення

Недотримання водіями режиму праці та відпочинку

Повний контроль за режимом роботи водіїв

Проблема

Рішення

Великі штрафи через порушення режиму водіння

Мінімізація штрафів

Проблема

Рішення

Небезпечне водіння і часті ДТП

Контроль якості водіння

Проблема

Рішення

Рішення

Встановлення Тахомодуля системи управління UMT

Повний контроль за режимом роботи водіїв

Мінімізація штрафів

Контроль якості водіння

Актуальні таходані економлять час водіїв і диспетчерів

Доступ до режимам праці та відпочинку ваших водіїв в будь-який час в режимі онлайн

Результати впровадження системи UMT

Поліпшення якості водіння

Скорочення штрафних і страхових виплат

Зниження кількості ДТП

Поліпшення процесу управління власним автопарком

Поговоримо про справу?
  Зв'язатися з нами


   Відділ продажів
   +38 (067) 430-72-72
   sales@umt.ua

   Служба супроводу
   +38 (067) 522-25-55
   support@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7