Зв'язатися з нами
Проекти

Відеомоніторинг

Виклики

Відеомоніторинг ефективний в будь-якій галузі, де є транспорт і спецтехніка. У поєднанні з транспортною телематикою, рішення візуального контролю дозволяють дізнатися чому відбувалася та чи інша подія.

Рішення UMT

Система відеоспостереження на транспорті складається з відеореєстратора, камер в салоні або зовнішнього розміщення. Якщо використовується модель з вбудованою камерою і картою пам’яті, цього достатньо, щоб записувати і зберігати те, що відбувається в салоні і зовні.

Все записане камерами зберігається на жорсткий диск відеореєстратора. Ємність диска підбирається індивідуально в залежності від завдань компанії.

Якщо відеореєстратор оснащений 3G/4G модулем, дані передаються в режимі онлайн. Передача даних можлива по різних каналах: 4G, 3G, Wi-Fi, GPRS.

Якщо 3G/4G-модуль не встановлено, дані записуються на жорсткий диск відеореєстратора, а потім скачуються при підключенні відеореєстратора до комп’ютера.

Додатково в систему можуть бути встановлені: пристрій для двостороннього голосового зв’язку між водієм і пасажирами або оператором, монітор водія для спостереження за тим, що відбувається в салоні, тривожна кнопка, сирена, датчик задимлення.

При синхронізації відеомоніторингу з системою управління автопарку UMT диспетчер може складати список подій, при яких модуль відеомоніторингу буде автоматично робити фото/відео фіксацію вказуючи діапазон часу та здійснювати відеоконтроль в онлайн-режимі, а саме при спрацьовуванні певного датчика або відхилення система зафіксує до і після зафіксованої події і передасть відеоролик або фото в програмне забезпечення.

 

Обладнання

Основною складовою відеоконтролю є відеореєстратор. Це спеціальний вібростійкий модуль. До нього підключаються зовнішні і внутрішні камери відеоспостереження, мікрофони, а також інші бортові прилади. Дані записується на карту пам’яті або жорсткий диск реєстратора. Паралельно ці дані відправляються на віддалений сервер.

Відеореєстратори

Відеокамери

 

Автоматизована IT-екосистема

Відеореєстратор може виконувати функцію чорного ящика або передавати фото/відео в онлайні за подією. Запис події дозволяє юридично захистити водія і компанію в спірних ситуаціях і при ДТП.


Відеоспостереження в громадському транспорті

На громадському транспорті відеоспостереження допомагає проаналізувати завантаженість маршрутів і контролювати безпеку. У періоди низької завантаженості автопарк зможе виводити на маршрут менше транспортних засобів і навпаки.Відеоспостереження для вантажних перевезень

Завдяки системі відеоспостереження на вантажному транспорті оператор і клієнт можуть стежити за пересуванням вантажу і спостерігати за процесом розвантаження в режимі реального часу.

Відеоспостереження в агро

В аграрній сфері відеомоніторинг використовується для додаткового контролю видачі палива на відомчих АЗС або паливозаправники, на комбайнах для контролю вивантажень, ідентифікації ТЗ, контролю за бункером і приготування ЗЗР або добрив.

Систему відеоспостереження можна об’єднати з діючою системою управління автопарком UMT.

Система управління автопарком UMT

 

Підключайтесь

Щоб дізнатися більше про можливості відеоконтролю в системі UMT саме для вашого бізнесу, зв’яжіться з нашими фахівцями: sales@umt.ua, 067 522 25 55.

Проблеми

Проблеми і рішення

Нецільове використання техніки

Впровадження системи управління автопарком UMT

Проблема

Рішення

Махінації з паливом

Повний контроль розподілу і витрати палива на підприємстві

Проблема

Рішення

Крадіжка вантажу і врожаю

Контроль руху транспорту

Проблема

Рішення

Небезпечне водіння і часті ДТП

Контроль якості водіння

Проблема

Рішення

Рішення

Впровадження системи управління автопарком UMT

Повний контроль розподілу і витрати палива на підприємстві

Контроль руху транспорту

Контроль якості водіння

Можливі види використання відеомоніторингу

Інтеграція відеомоніторингу з GPS обладнанням

Результати впровадження системи UMT

Онлайн контроль 24/7 за вантажем, персоналом і технікою

Відеофіксація порушень

Запобігання крадіжок і махінацій з паливом і вантажем

Підвищення дисципліни та безпеки

Відеомоніторинг UMT дозволяє контролювати ситуацію на дорозі, у фургоні і в кабіні у водія
Відеомоніторинг заправок на паливозаправнику
Відеомоніторинг використання добрив

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7