Зв'язатися з нами
Проекти

Диспетчеризація

Чому так відбувається?

1. Немає часу аналізувати великий масив нових даних. Цю функцію зазвичай перекладають на співробітника компанії, у якого і так було багато роботи. Це призводить до поверхневого перегляду інформації без будь-якого аналізу.

2. Низька кваліфікація персоналу. Навіть якщо ви виділите окрему людини для постійного аналізу даних, їй може не вистачити знань і досвіду, щоб знаходити та аналізувати взаємозв’язки між показниками роботи техніки в системі зі звітною документацією.

Що робити?

1. Вирішити проблему самостійно. Знайти людину, навчити її тонкощам системи і специфіці роботи підприємства, переглянути мотивацію і розподіл обов’язків у вашій компанії. На це буде потрібно від 3 до 6 місяців. У цей час система вже давно стоїть, ви сплачуєте абонплату, а в замін – багато необроблених цифр.

або

2. Віддати роботу по контролю і аналізу даних на аутсорсинг – диспетчеризацію від UMT. Наші фахівці можуть налаштувати практично будь-яку програму GPS-моніторингу, мають величезні експертні знання в контролінгу та методах поліпшення продуктивності роботи парку техніки.

 

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ від UMT:

У РЕЗУЛЬТАТІ:

 

Правильно проаналізовані дані сприяють прийняттю більш ефективних рішень для поліпшення роботи та підвищення прибутковості.

 

Вартість:
Складається індивідуально

Поділитися

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7