Зв'язатися з нами
Проекти

Якість водіння

Виклики

Власники автопарків часто стикаються з проблемами швидкого зносу нещодавно купленої техніки, позаплановими ремонтам, псуванням вантажу після ДТП, великими витратами на ТО і паливо. Водії звинувачують у всьому погані дороги, інших учасників дорожнього руху, але тільки не себе. Адже ніхто не може відстежити, як обережно вони їдуть, як часто різко гальмують або йдуть в занос.

 

Рішення UMT


Модуль контролю якості водіння в системі UMT дасть можливість в он-лайн режимі контролювати стиль водіння водіїв і оперативно реагувати на нештатні ситуації.

Завдання модуля контролю якості водіння UMT – підвищення безпеки на дорогах, зниження витрат на техобслуговування і витрат на паливо, а також забезпечення безпеки вантажу.

Гнучкі налаштування даного модуля забезпечують всебічну оцінку якості водіння. В основу розрахунку лягають показники перевищення швидкості, різкого прискорення, гальмування і повороту, а також враховується довільне порушення. При необхідності можна налаштувати необхідні параметри і коефіцієнти оцінки окремо для кожного конкретного типу автомобіля та трекера.


В системі UMT можна швидко отримати загальну оцінку якості водіння автомобіля за будь-який проміжок часу і за кожну поїздку окремо, а також вивчити загальну інформацію по всіх автомобілях.

Всі зафіксовані порушення передаються на сервер і обробляються в системі UMT. У вікні програми можна детально переглянути загальну оцінку якості водіння автомобіля за будь-який проміжок часу і сформувати звіти з рейтингом водіїв з управління ТЗ.

Крім того, у вас буде можливість отримувати повідомлення про порушення на пошту або в вигляді смс повідомлень.

Обладнання

Основні параметри якості водіння відстежуються за допомогою GPS-трекера з акселерометром. Для необхідних індивідуальних параметрів встановлюються додаткові датчики.

GPS-термінали

CAN-шина

Паливні датчики

Система управління автопарком

Підключившись до системи управління автопарком UMT, ви отримуєте можливість зв’язати всі дані про роботу вашого автопарку в єдину IТ-екосистему і автоматизувати процеси.

Аналізуючи ці показники, ми знаходимо можливості зростання вашого бізнесу і впроваджуємо їх. На виході ви отримуєте конкретні фінансові ефекти за рахунок скорочення витрат на утримання автопарку, мінімізації ручної роботи і більш економної експлуатації техніки.


Система управління автопарком UMT

Модуль Eco driving

 

Підключайтесь

Щоб підключити нові можливості для управління автопарку та дізнатися як ще система UMT допомагає зменшувати витрати та підвищувати дохідність вашого бізнесу, зв’яжіться з нашими фахівцями: sales@umt.ua, 067 522 25 55.

Проблеми

Проблеми і рішення

Підвищений знос транспорту

перевищення швидкості,
різкі гальмування і повороти,
різке водіння

Впровадження модуля контролю якості водіння UMT

Проблема

Рішення

Пошкодження вантажу

Контроль руху транспорту

Проблема

Рішення

Часте виникнення ДТП

Підвищення культури водіння штатних водіїв

Проблема

Рішення

Надмірна витрата палива

Скорочення витрат палива за рахунок акуратного водіння

Проблема

Рішення

Рішення

Впровадження модуля контролю якості водіння UMT

Контроль руху транспорту

Підвищення культури водіння штатних водіїв

Скорочення витрат палива за рахунок акуратного водіння

Ви завжди зможете підключити додаткові параметрів оцінки якості водіння, виходячи з потреб конкретно вашого бізнесу

В системі UMT можна швидко отримати загальну оцінку якості водіння автомобіля за будь-який проміжок часу і за кожну поїздку окремо

Результати впровадження системи UMT

Зниження числа ДТП за участю співробітників в 3,5 рази

 

Підвищення безпеки водіїв та оточуючих

Зниження витрат на паливо

Зниження витрат на страховку до 30%

Зниження витрат на ПММ і ТО

Підвищення іміджу компанії

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7