Зв'язатися з нами
Проекти

Захист вантажу

Виклики

Розкрадання вантажів — одна з найбільших проблем логістичної галузі. Вантажоперевізники, страхові компанії, вантажоодержувачі і звичайно власники вантажу несуть серйозні фінансові та репутаційні втрати через крадіжки продукції при її транспортуванні. Згідно даних Асоціації із захисту перевезених активів (TARA) тільки в Європі крадіжки вантажів з високою вартістю приносять щорічний збиток бізнесу в розмірі понад 8.2 мільярдів євро.

Рішення UMT

Для того щоб убезпечити ваш бізнес від подібних ситуацій ми розробили унікальне рішення для збереження вантажу — CИСТЕМУ «СИРЕНА».

Система «Сирена» спрямована на контроль збереження вантажу в процесі його транспортування. Рішення відстежує і оповіщає про будь-які відхилення автомобіля по ходу руху маршруту і про всі спроби несанкціонованого відкриття дверей напівпричепа або фургона, як на зупинці або стоянці, так і в русі.

Принцип роботи системи «Сирена»

Після завантаження водієві слід лише включити кнопку “режим охорони” на брелоку управління або ж система включить режим охорони автоматично виїхавши на маршрут.

При спробі несанкціонованого відкриття дверей фургона або з’їзду з маршруту система миттєво сповістить про інцидент. Спрацює сирена, що вже відлякує зловмисників і привертає особливу увагу до вашого транспорту, водія проінформує зумер в кабіні або на брелоку, а в службу безпеки підприємства з інформацією про інцидент надійде тривожне повідомлення з чіткими даними про стан дверей і розташування автомобіля. При цьому всі дії фіксуються онлайн в системі UMT.

Як результат — швидка реакція і запобігання крадіжки вантажу.

ОбладнанняМи пропонуємо рішення у вигляді бездротового підключення напівпричепа або фургона до GSM сигналізації, з відображенням даних в системі управління автопарком UMT.

Комплектація Сирени – це ревун сигналізації, який встановлюється на транспортний засіб, 1-3 датчика відкриття дверей, тумблер в кабіні автомобіля або брелок сигналізації і GPS термінал SmartBox.

Додатково: тривожна кнопка для водія, відеокамера, дистанційне керування дверним замком, дистанційне блокування двигуна.

Система Сирена

Відеомоніторинг

Система управління автопарком

Підключившись до системи управління автопарком UMT, ви зможете завжди контролювати процес транспортування вантажу від завантаження до вивантаження в кінцевій точці.

Як результат, ви покращуєте клієнтський сервіс і отримуєте конкретні фінансові ефекти за рахунок скорочення випадків крадіжок вантажу та страхових платежів, мінімізації простою транспорту і збою доставок. А найголовніше — ви підвищуєте лояльність ваших клієнтів і ваших водіїв. Адже для перших — це підвищення безпеки їх вантажу, а для других — це ще підвищення їх особистої безпеки та умов праці.


Система управління автопарком UMT


Сервіс контролю регулярних маршрутів

Інтеграція з сервісом управління вантажоперевезеннями Sovtes

Інтеграція з ERP

 

Підключайтесь

Щоб підключити нові можливості для управління автопарку та дізнатися як ще система UMT допомагає зменшувати витрати та підвищувати дохідність вашого бізнесу, зв’яжіться з нашими фахівцями: sales@umt.ua, 067 522 25 55.

Проблеми

Проблеми і рішення

Крадіжка вантажу при транспортуванні

Впровадження системи «Сирена»

Проблема

Рішення

Збій термінів доставки

Контроль руху транспорту

Проблема

Рішення

Відсутність даних по відчиненню дверей

Єдина база даних про роботу автопарку

Проблема

Рішення

Рішення

Впровадження системи «Сирена»

Контроль руху транспорту

Єдина база даних про роботу автопарку

Окремий GPS термінал, встановлений на напівпричіп автомобіля

Система «Сирена» спрямована на контроль збереження вантажу в процесі його транспортування

Результати впровадження системи UMT

Безпека і збереження вантажу

Своєчасна доставка вантажів

Мінімізація фінансових втрат

Підвищення безпеки водіння

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7