Зв'язатися з нами
Проекти

BUSINESS GROUP LOGISTICS ПІДВИЩУЄ РІВЕНЬ ЛОГІСТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ РАЗОМ З UMT

Компанія «Business Group Logistics» реалізовує аутсорсинг логістики в масштабних проектах — організовує функціонування розподільних центрів для найбільших в Україні Retail мереж — АТБ, МЕTRO, Novus, Varus та інших замовників. Спеціалізується на роботі з продуктами, які вимагають дотримання певного температурного режиму — робота в форматах «Fresh» -0С … + 6С і «Frozen» – 18С, а також з самими різними товарними категоріями продукції, які не вимагають особливого режиму зберігання (Ambient – сегмент + 15 ° C … + 25 ° C, так званий «сухий склад»). Щоб надавати своїм клієнтам найкращий сервіс, необхідний повний контроль якості, дотримання температурного режиму по всійьому логістичному ланцюжку, розумне управління маршрутизацією і чітка своєчасність доставки. А для того щоб забезпечувати таку високу планку якості обслуговування клієнтів і підвищувати свою ефективність, компанією Business Group Logistics було прийнято рішення підняти рівень цифровізації і автоматизації всіх транспортно-логістичних процесів.

 

ЩО МИ ЗРОБИЛИ?

 

Основною проблемою «Business Group Logistics» була відсутність віддаленого контролю температури під час транспортування замороженої продукції. Цю функцію виконував експедитор, який супроводжував кожен рейс.

Щоб спростити цей процес, ми обладнали всі фургони клієнта бездротовими температурними датчиками, які передають дані про температуру на GPS трекер по BLE (бездротова технологія Bluetooth з низьким енергоспоживанням). Тепер всі дані надходять в систему UMT автоматично. Будь-яке відхилення або порушення фіксується відразу, що дає можливість оперативно відреагувати і зберегти вантаж.

Проблеми

Проблеми і рішення

Складність контролю температурного режиму в процесі доставки замороженої продукції

Впровадження системи управління автопарком UMT

Проблема

Рішення

Залучення експедиторів для контролю температурного режиму

Встановлення бездротових температурних датчиків

Проблема

Рішення

Рішення

Впровадження системи управління автопарком UMT

Встановлення бездротових температурних датчиків

Контроль температурного режиму онлайн

“Business Group Logistics ґрунтовно підійшли до вибору нового постачальника телематичних послуг. Нам довелося пройти кілька етапів відбору, 2 місяці тестової експлуатації системи управління автопарком UMT, і на ділі довести, що краще за інших впораємося з поставленим завданням. Ми цінимо надану довіру і, впевнений, виправдаємо сподівання замовника і зуміємо зробити навіть більше, як часто це у нас і виходить” — Ігор Бойко, комерційний директор UMT

Проекти

Результати впровадження системи UMT

Відмова від необхідності залучення експедитора для контролю температури

Повний контроль температури під час доставки в онлайн режимі

Більше 60 одиниць транспорту Business Group Logistics підключено до системи UMT

Реалізовані проекти

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7