Зв'язатися з нами
Проекти

«КИЇВХЛІБ» ЛІДИРУЄ РАЗОМ З UMT

Компанія «Київхліб» була заснована в 1930 році і на сьогоднішній день є визнаним лідером хлібопекарського ринку України. До складу підприємства входить 6 виробничих майданчиків в столиці, а також 5 в Київській області в містах Бровари, Макаров, Сквира, Біла Церква та Фастів.

Керівництво компанії «Київхліб» свого часу побачило необхідність в комплексному контролі свого транспорту, задіяного в доставці продукції. Адже для підприємства, що займається виробництвом хлібобулочних виробів, дуже важливо доставляти свою продукцію точно в строк. Це не просто підтримка іміджу та репутації, а відповідальність перед тими, хто цю продукцію купує. Кращим рішенням для контролю транспорту в даному випадку стала система управління автопарком UMT.

 

ЩО МИ ЗРОБИЛИ?

 

Впровадження системи UMT на підприємстві почалося в листопаді 2016 року. Першим етапом робіт стало підключення транспорту компанії «Київхліб» до системи управління автопарком UMT. Роботи в цьому напрямі велися кілька місяців. Наші фахівці встановлювали необхідне обладнання на автомобілі підприємства, підключали його до програмного забезпечення, проводили для співробітників компанії навчальні семінари. На сьогоднішній день вже близько 900 машин автопарку ПАТ «Київхліб» підключені до системи управління автопарком UMT.

Наступним етапом стала інтеграція системи управління автопарком UMT з TMS-системою Rinkai. У цих двох систем є ряд переваг, об’єднання яких дозволило ПАТ «Київхліб» значно поліпшити роботу відділу логістики. TMS-система Rinkai автоматично створює і планує маршрути доставки, а система UMT дозволяє простежити точність виконання плану і надає фактичну інформацію про пробіг транспорту, простоях, виконанні запланованого маршруту, дотриманні графіка відвідування торгових точок і багато іншого. Об’єднання двох систем з такими можливостями в одну, дозволяє компанії оперативно реагувати на зміни в русі транспорту і доставляти свою продукцію вчасно.

Проблеми

Проблеми і рішення

Неоптимальні маршрути

Підключення системи управління автопарком UMT

Проблема

Рішення

Несвоєчасна доставка продукції

Інтеграція системи моніторингу і контролю транспорту з TMS системою Rinkai

Проблема

Рішення

Складність віддаленого контролю великого автопарку підприємства

Єдина база даних про роботу автопарку

Проблема

Рішення

Зростання витрат на утримання автопарку

Скорочення витрат за рахунок поліпшення управління автопарком техніки

Проблема

Рішення

Рішення

Підключення системи управління автопарком UMT

Інтеграція системи моніторингу і контролю транспорту з TMS системою Rinkai

Єдина база даних про роботу автопарку

Скорочення витрат за рахунок поліпшення управління автопарком техніки

«Свого часу у нас виникла необхідність в контролі та моніторингу нашого великого автопарку. Серед усіх компаній, які запропонували нам співпрацю, ми вибрали UMT, тому що компанія запропонувала нам кращий варіант вирішення тих завдань, які постали перед нами»

МИХАИЛ СОЙКИН, руководитель управления транспортно-складской логистики

«Київхліб» доставляє свою продукцію завжди вчасно

Проекти

Результати впровадження системи UMT

Оптимізація маршрутів

Своєчасна доставка продукції в точки призначення

Більш економічна експлуатація транспорту

900 одиниць транспорту «Київхліб» підключено до системи UMT

Реалізовані проекти

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7