Зв'язатися з нами
Проекти

ТЕЛЕМАТИКА UMT ДЛЯ СПЕЦТЕХНІКИ ТЕХКОМЛЕКТ

Завод спецтехніки «Техкомплект» — провідний виробник автовишок, автокранів, кранів-маніпуляторів, автопаливозаправників та інших видів навісного обладнання та підйомних механізмів.

 

ЩО МИ ЗРОБИЛИ?

 

Разом з компанією «Техкомплект» ми створили унікальні пропозиції, розроблені і адаптовані під особливі бізнес завдання та сфери діяльності.

Головна суть в тому, що раніше, купуючи спецтехніку, клієнт отримував просто машину.  Зараз же у нього є можливість отримати обладнання, укомплектоване системою управління автопарком, яке допоможе підприємству працювати ефективніше. З огляду на потреби клієнта, ми підбираємо необхідні послуги і розробляємо комплексне рішення. Це може бути, як універсальне пропозицію, так і спеціалізоване або індивідуальне. Для стандартного запиту може бути досить контролю місця розташування і витрати палива, а для вузьконаправленої техніки потрібно «копати глибше», встановлювати іншу апаратну частину і налаштовувати ПО під інші потреби — все це безперечно наша стихія.

Подібна співпраця дійсно затребувана серед клієнтів. Такі великі компанії, як наприклад, «КиївТрансГаз» вже сьогодні використовують інноваційну техніку «Техкомлекта» з попередньо встановленою телематикою від UMT.

Проблеми

Проблеми і рішення

Потреба в IT-рішенні для вузько спрямованої техніки

Встановлення адаптованої системи управління автопарком UMT

Проблема

Рішення

Рішення

Встановлення адаптованої системи управління автопарком UMT

«КиївТрансГаз» вже сьогодні використовують інноваційну техніку «Техкомлекта» з попередньо встановленою телематикою від UMT

«Техкомплект» – прогресивне українське підприємство, яке здійснює розробку, випуск, продаж, обслуговування і ремонт спецтехніки та автогідропідйомників

Проекти

Результати впровадження системи UMT

Підприємство надає спецтехніку, обладнану сучасною телематикою від UMT

Спрощення рішення бізнес завдання для клієнта

Надійна спецтехніка, яку ви контролюєте

Реалізовані проекти

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7