Зв'язатися з нами
Проекти

Контроль дорожньо-будівельної техніки та механізмів

Виклики

Велике дорожнє будівництво в Україні стрімко зростає і не збирається зупинятися. Звичайно, будь-яке велике будівництво не обходиться без інтенсивної експлуатації великого парку дорожньо-будівельної техніки та роботи асфальтно-бетонних заводів, а значить і великого споживання палива.


Ми вирахували (використовуючи дані Укравтодору), що 10% вартості 1 км дороги це паливо. Погодьтеся, чимала цифра. Щоб оптимізувати витрати на ПММ та підвищити паливну ефективність, ми адаптували можливості нашої системи під потреби дорожньо-будівельного сектору.

Рішення UMT

 Проект впровадження системи UMT включає наступні етапи:

Технології та обладнання

Телематичне обладнання під кожен тип техніки:

Спеціальна техніка та механізми: катки, автогрейдери, навантажувачі екскаватори, фрези, асфальтоукладачі оснащуються GPS-терміналами Smarbox, RFID зчитувачами ідентифікації, датчиками рівня палива та витратомірами палива Tehnoton DFM. Додатково є можливість підключити CAN-шину скрізь, де це технічний можливо, а там де немає CAN – встановлюємо датчик мотогодин.


Самохідна техніка: тягачі, самоскиди, автокрани, гудронатори обладнаємо GPS-терміналами Smarbox, зчитувачами RFID ідентифікації та датчиками рівня палива.Додатково є можливість віддалено контролювати режими експлуатації техніки на будівельних майданчиках: робота під навантаженням або на холостих, швидкісний режим, тиск масла, температура моторного масла, температура рідини, що охолоджує, та інші.

Паливо-роздавальні колонки (ПРК) та паливозаправники: автоматизація паливороздачі та впровадження карткової системи заправок.

Установка датчиків на асфальтобетонний завод: для обліку витрати палива на рідкопалювальних пальниках асфальтозмішувальних заводів встановлюємо промислові витратоміри палива. Усі компоненти системи розміщуються у шафах для додаткового захисту обладнання від зовнішніх впливів та вандалізму, доступ до якого мають лише відповідальні особи на заводі. Крім контролю фактичного споживання палива на АБЗ, керівники будпроектів отримують додаткові «плюшки» завдяки цьому рішенню – можливість отримувати в онлайні інформацію на своєму мобільному телефоні про роботу асфальтного заводу. Такі дані дуже важливі у процесі активного укладання асфальту для синхронізації всіх учасників робочого процесу.


Термінал SmartBox

CAN-шина

Паливні датчики

Система ідентифікації водія

Інтеграція з АЗС

Впровадження системи UMT


Для того, щоб полегшити замовнику роботу з масою отриманих показників, ми визначаємо ролі основних користувачів, розділяємо структуру системи, налаштовуємо функціонал під користувача та проводимо навчання. Кожен отримує в системі тільки те, що йому дійсно потрібно для роботи.

Підключившись до системи управління автопарком UMT, у вас є можливість пов’язати всі дані про роботу вашого парку дорожньо-будівельної техніки в єдину ІТ-екосистему, автоматизувати процеси та полегшити щоденні рутинні завдання.

На виході ви отримуєте конкретні фінансові ефекти за рахунок підвищення продуктивності, прозорості процесів, більш бережливої ​​експлуатації техніки та скорочення витрат на утримання автопарку.


Система управління автопарком UMT

Інтеграція з 1С

 

Підключайтесь

Щоб підключити нові можливості для управління автопарку та дізнатися як ще система UMT допомагає зменшувати витрати та підвищувати дохідність вашого бізнесу, зв’яжіться з нашими фахівцями: sales@umt.ua, 067 522 25 55.

Проблеми

Проблеми і рішення

Відсутність контролю фактичного часу роботи техніки та механізмів

Установка системи управління автопарком UMT

Проблема

Рішення

Махінації з паливом

Повний контроль розподілу та витрати пального

Проблема

Рішення

Відсутність пов'язаних даних щодо руху палива

Єдина база даних про роботу автопарку

Проблема

Рішення

Рішення

Установка системи управління автопарком UMT

Повний контроль розподілу та витрати пального

Єдина база даних про роботу автопарку

Промислові витратоміри пічного палива з байпасом на рідкопаливному пальнику АСУ АБЗ Кредмаш

Промислові витратоміри пічного палива з байпасом на рідкопаливному пальнику АСУ АБЗ Кредмаш

Понад 1000 одиниць дорожньої техніки та механізмів підключено до системи UMT

Результати впровадження системи UMT

Оптимізація паливних витрат

 

Зниження споживання палива

Більш економічна експлуатація техніки

Контроль роботи та стану техніки on-line

Поговоримо про справу?

  Зв'язатися з нами

   +380675222555

   Служба супроводу
   support@umt.ua

   Відділ продажів
   sales@umt.ua

   Вакансії

    Наша підтримка працює 24/7